Пятница, 29.03.2024, 12:56 | Приветствую Вас Гость
    СК "Мечта"

Главная » 2013 » Февраль » 25
В Івано-Франківську завершився чемпіонат України з футзалу серед юнаків 1997-го року народження. В завершальний день змагань визначились призери та переможці. Спочатку у втішних поєдинках 5-9 місця між собою розіграли команди, які на груповому етапі фінішували третіми-п'ятими. А у вирішальних матчах чемпіонату U-16 зустрічалися чотири кращі колективи, що вибороли путівки до півфіналів.

Так у матчі за третє місце луганський ЛТК був сильнішим за "Мегаполіс", переконливо обігравши запоріжців з рахунком 10:2. Фінальний поєдинок став справжньою окрасою змагань. І знову підопічні Володимира Слободяна та Івана Данилишина проявили бійцівський характер і волю до перемоги. Після нічийного першого тайму (1:1) зі столичним ДЮСШ-25 "Легіон XXI", "ураганівці" не знітилися від двох пропущених м'ячів по перерві та зуміли переламати хід поєдинку.

Справжнім героєм фіналу став Роман Горбатий, котрий оформив "хет-трик", чим приніс вольову перемогу "Урагану-ДЮСШ-3". Підсумковий рахунок - 4:3 ... Читать дальше »
Просмотров: 610 | Добавил: vitaliy | Дата: 25.02.2013 | Комментарии (0)

Почему так трудно заставить себя заняться спортом, поддерживать свою физическую форму? Все время говоришь: "ну, вот-вот, ну, с понедельника, с пятницы, со следующего месяца". Но любые наши начинания быстро сходят на нет. С чем связаны эти трудности?

Можно задать встречный вопрос: почему, например, людям очень легко есть или пить, и для этого им ничуть не надо себя уговаривать или проявлять силу воли? Ответ, я полагаю, очевиден: потому что это естественная потребность нашего организма, нашего тела. А когда мы "решаем" бегать трусцой, делать зарядку, отжиматься, "вставать на лыжи", – то надо ли это нашему телу, хочет ли оно всего этого? Нет, конечно!

Если тело и хочет куда-то двигаться, то на свидание с любимым человеком, в магазин за вкусненьким, к колодцу за водицей, на пляж к солнцу и морю. То есть, легко и просто делать то, что ваше тело находит полезным и приятным для себя.

Но если все это находит не тело, а ум (мне надо заниматься зарядкой, чтобы похудеть, надо ... Читать дальше »
Просмотров: 523 | Добавил: vitaliy | Дата: 25.02.2013 | Комментарии (0)